APARTAMENT PER SHITJE 1+1 NE LUNGOMARE, VLORE , Vlorë

Per Shitje 225,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA2723
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 75 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 225,300 €
  • Cmimi/m2: 3000€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne rezidencen Poseidon në Lungomare, Vlorë.

Projekti i rezidencës në Lungomare zë vend të veçantë për komunitetin lokal. Vendosja e tij në një vend të frekuentuar do të jetë një pikë fokale për banorët dhe vizitorët të cilët do të kalojnë nëpër atë zonë. Duke i kushtuar vëmendje të veçantë detajeve dhe materialeve të përdorura në ndërtim, rezidenca është një ambient i shkëlqyeshëm për ata që do të jetojnë ose do të vizitojnë këtë rezidencë. Angazhimi i stafit dhe përdorimi i teknologjisë së avancuar garantojnë cilësi të lartë të punës.

Apartamenti ka një sipërfaqe neto 63.9m2 dhe sipërfaqe të përbashkët 11.2m2 dhe ndodhet në katin e 9-të.
Apartamenti organizohet në:
- 1 dhomë gjumi
- 1 dhomë ndenjieje të bollshme sëbashku me kuzhinën
- 1 tualet
- 1 ballkon

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected].