VILE PER SHITJE TEK ROLLING HILLS 2 , Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2727
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 1037 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 6

Përshkrim

Projekti “Rolling Hills” 2 do të ofrojë vila të cilat kanë një orientim shumë të mirë me qëllim shfrytëzimin maksimal të dritës natyrale.

Distanca midis vilave do t’ju ofrojë rezidentëve të saj më shumë hapësira dhe pamje të zonës përreth.
Cilësi të lartë ndërtimi dhe fasada e dekoruar është realizuar me sistem kapote për termoizolim.

Oborret private të mëdha të vilave kanë pishinë personale dhe 2 poste parkimi nentoke.

Do të ofrojë dhe një park rekreativ dhe kënd lojrash për fëmijë.

Rezidence e rrethuar, siguri maksimale me survejim të të gjithë hapësirës 24/7.

VILA TIPI A: 2 katshe + bodrum me sipërfaqe totale bashke me veranden 505 M² dhe sipërfaqe parcele 1036.92 M²

SIPËRFAQE KATI PËRDHE 187 M²
SIPËRFAQE KATI I PARË 160 M²
SIPËRFAQE BODRUMI 158 M²
SIPËRFAQE VERANDE 27 M²

Kati nentoke ka:
- 2 poste parkimi (30 M²)
- depo
- palester
- tualet
- lavanderi

Kati perdhe ka:
1. Hyrja
2. Korridor + shkalle
3. Dhome gjumi vizitore
4. Tualet+ Garderobe
5. Dhome gatimi
6. Dhome ngrenie
7. Dhome ndejtje
8. Verande e mbuluar
9. Tualet dite

Kati pare ka:
1. Korridor+ Shkalle
2. Dhoma matrimoniale
3. Tualet matrimonial
4. Garderobe matrimoniale
5. Dhome gjumi 1
6. Tualet 1
7. Garderobë 1
8. Dhome gjumi 2
9. Tualet 2
10. Garderobë 2
11. Depo
12. 2 Veranda

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne :0684073990.