SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE PORCELAN praneTV Klan, Tirana

Shitur 170,100 €

Karakteristikat

  • ID: REA2741
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 127 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 170,100 €
  • Cmimi/m2: 1350€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2, tek Rezidenca Porcelan 3.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 126.67m2 dhe siperfaqa neto 111.36.
Ndodhet ne katin e 4-te.
Apartamenti organizohet në:

-3 dhoma gjumi;
-1 dhomë ndenje së bashku me këndin e gatimit;
-2 tualete;
-1 Ballkon.


-Fasadë e ventiluar.
- Sistemi i ngrohje/ftohje multisplit dhe sistemi hidraulik multistrat.
- Tualete Incaso.
- Dritare plastike me dopio xham.
Apartamenti është pjesë e një super kompleksi të ri në ndërtim e sipër, me një cilësi dhe pozicionim shumë të mirë, prane ka një lulishte, shkolla, qendra argëtimi, markete, etj., çdo gjë që i duhet një familje për një jetesë sa më komode.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme