Jepet ambient 2+1+2 me qira per zyra, Rruga Qemal Stafa rruga Qemal Stafa, Tirana

Per Qira 900 €

Karakteristikat

  • ID: REA2747
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 97 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 900 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet me qira ambient te rruga Qemal Stafa,me nje siperfaqe 97 m2 e ndare ne 3 ambiente dhe 2 tualete,kati 3.

Ambienti eshte pjese e nje ndertimi te ri dhe me shume cilesi, i gjithi me veshje sistem, fasad te ventiluar, me dy ashensore te teknologjise se fundit dhe me mundesi parkimi. Nje ndertim i vitit 2023 i pabanuar me pare me nje vendodhje shume te mire prane qendres se Tiranes .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones