Jepet ambient 1+1 me qira per zyra Rruga Qemal Stafa rruga Qemal Stafa, Tirana

Per Qira 600 €

Karakteristikat

  • ID: REA2748
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 73 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 600 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira ambient per zyra me qira te rruga Qemal Stafa,me nje siperfaqe 73 m2 e ndare ne 2 ambiente dhe 1 tualete.

Ambienti eshte pjese e nje ndertimi te ri dhe me shume cilesi i gjithi me veshje sistem Fasad te Ventiluar me dy ashensor te teknologjise se fundit me mundesi parkimi.
Nje ndertim i viti 2023 i pabanuar me pare me nje vendodhje shume te mire prane qendres se Tiranes .

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Vendodhja e prones