SHITET APARTAMENT 2+1+2, ISH FUSHA E AVIACIONIT , Tirana

Per Shitje 188,784 €

Karakteristikat

  • ID: REA2749
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 140 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 188,784 €
  • Cmimi/m2: 1350€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament në shitje 2+1+2, në katin e 5-të të një rezidence të projektuar për të ofruar të gjitha facillitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Apartamenti organizohet në një sipërfaqe prej 139.84m2, dhe vjen me të gjitha komoditetet si:
-2 dhoma gjumi,
-1 dhome ndenje me kuzhine,
-2 tualete, dhe
-2 ballkone.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme