Shitet Vile prane TEG prane TEG, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2750
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 324 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 4

Përshkrim

Vila ndodhet ne nje projekt te ri rezidencial me 13 vila individuale dhe 4 te bashkengjitura, i projektuar ne 6100m2 truall.Ka nje vendodhje strategjike mes gjelberimit te kodrinave te Lundres me nje pamje drejt perendimit, fare prane TEG, akses direkt ne unazen e madhe, vetem 7.5 km nga qendra e Tiranes.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate me siperfaqe totale 323.9m2 dhe siperfaqe parcele 342.9m2.
Kati nentokesor mer drite dhe ajrosje naturale dhe eshte i banueshem. Cdo vile ka garazhe per dy makina.
Te gjitha punimet e rifinitures: hidroizolimi, termoizolimi, fasadet, sistemi elektrik, hidraulik, i ngrohjes dhe ajrit te kondicionuar do te kryhet me materiale te certifikuara, lider ne treg.

Kati nentoke perbehet nga ambient teknik, depo, tualet, lavanteri, ambient ndenje/palester.
Kati perdhe perbehet nga korridori, 1 tualet, studio, ambient ndenje, kuzhine + ambient ngrenie.
Kati i pare perbehet nga 2 dhoma gjumi, ballkon, tualet ne korridor, dhome matrimoniale + garderobe + tualet brenda ne dhome.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]