Shitet apartament 2+1 ne Qender te Tiranes Rruga Reshit Collaku, Tirana

Per Shitje 312,700 €

Karakteristikat

  • ID: REA2769
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 106 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 312,700 €
  • Cmimi/m2: 2950€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Qender te Tiranes, apartamenti ka nje vendodhje prane qendres te tiranes. Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon pritje se bashku me kuzhinen, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Orientimi e ka jug-lindje dhe veri-perendim. Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar me cilesi, i mire administruar, me ashensor, ndodhet ne katin e 3.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected].

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme