SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU , Tirana

Per Shitje 128,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2773
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 169 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 128,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Fresku, me nje siperfaqe totale 169m2, siperfaqja neto 92, siperfaqe verande 77m2.
Apartamenti organizohet ne:

-1 sallon i bollshem se bashku me kuzhinen
-1 dhome gjumi (konvertohet dhe ne 2 dhoma)
-1 tualet
-1 verand e madhe

Apartamenti ndodhet ne katin e 7( i fundit) i sapo investuar me cdo gje te re dhe cilsore, ka nje orientim Lindje-Perendim.
Eshte pjese e nje objekti te mire administruar me ashensor.
Ka nje pamje fantastike te Tiranes, prej pamjes se lire qe ofron apartamenti.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme