SHITET NJESI KOMERCIALE AFER KOPSHTIT BOTANIK , Tirana

Per Shitje 1,400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2774
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 136 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,400 €
  • Cmimi/m2: 1400€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet njesi komerciale midis Kopshtit Zoologjik dhe Kopshtit Botanik me siperfaqe neto 136.4 m2, kati 0

Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si: klinika, laborator, zyra, qender kursesh etj.
Ambjenti momentalisht eshte i ndare me gips por qe behet dhe open space.
Lartesia i objektit eshte 3.4 m.
Dokumentacion i rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]