JEPET ZYRE ME QIRA TEK KOMPLEKSI LAKE VIEW , Tirana

Per Qira 1,500 €

Karakteristikat

  • ID: REA2775
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 134 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,500 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Jepet zyre me qira tek kompleksi Lake View.

Siperfaqe totale 134M2
Orgazinohet ne 3 dhoma, 2 tualete dhe 1 ballkon me pamje nga liqeni.
Ndodhet ne katin e 3.
Ka dhe nje post parkimi ne cmim.
Ambjenti ka sistem kondicionimi dhe eshte i shtruar me parket.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose në [email protected]"