Shitet apartament 1+1, afer Xhamllikut. Rruga Hoxha Tahsim, Tirana

Per Shitje 88,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2777
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 50 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Refurbished
  • Cmimi: 88,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1, afer Xhamllikut 88000 EUR

Rruga Hoxha Tahsim, i mobiluar me kushte bashkekohore.
Siperfaqje 50m2, ne kat te trete me orientim lindje-perendim.
Apartamenti eshte i pajisur me 2 kondicionere dhe ofron jetese komode.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme