AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA ,TEK LIQENI I TIRANES. , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

  • ID: REA2781
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 67 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet zyre me qira tek Liqeni i Tiranes, me nje siperfaqe totale prej 67,7m2.
Zyra eshte e organizuar Open Space, po ka 2 dhoma pune.

Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te mire administruar.
Ambjenti është ideal për tu përshtatur si zyrë pasi ka një vendodhje shumë të mirë dhe një ndërtim të cilësisë së mire si dhe ndodhet në nje nga zonat me te preferuara dhe me qarkullim te larte, ka mundesi parkimi me pagese shtese.
Jepet per tipologji te ndryshme biznesi si: klinika, laborator , studio ligjore, etj.
Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme