SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA ELBASANIT , Tirana

Per Shitje 135,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2785
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 70 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 135,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek, Rruga Elbasanit, me nje siperfaqe totale 70m2
Apartamenti eshte i organizuar ne:

-1 Sallon se bashku me kuzhinen
-1 Dhoma gjumi
-1 Tualete
-1 Ballkon


Apartamenti eshte i sapo restauruar, me punime cilsore dhe moderne, me sistem hidraulik multistrat.
Ndodhet ne katin e5-te, te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire adminstruar.
Zona eshte nje nga me te preferuarat per aksesueshmerine dhe facilitet qe ofron per nje jetese komode dhe te mire.
Orientimi Jug-Perendim.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme