SHITET GARZIONERE TEK RRUGA ELBASANIT , Tirana

Per Shitje 85,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2786
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 40 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 85,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet garzionere tek, Rruga Elbasanit, me nje siperfaqe totale 40m2
Apartamenti eshte i organizuar ne:

-1 Sallon/ Dhome gjumi
-1 Tualete
-1 Ballkon


Apartamenti eshte i sapo restauruar, me punime cilsore dhe moderne, me sistem hidraulik multistrat.
Ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire adminstruar.
Zona eshte nje nga me te preferuarat per aksesueshmerine dhe facilitet qe ofron per nje jetese komode dhe te mire.
Orientimi Jug-Perendim.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme