Zyrë + Post Parkimi me Qira; Hotel Hilton Garden Inn; 1000€ Alpas Center, Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2790
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 100 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ofrohet zyrë + post parkimi me qira, pranë Hotel Hilton Garden Inn, Alpas Center.

Organizohet në 3 ambiente pune,1 banjë dhe jepet i mobiluar, i shtruar me parket dhe kondicioner.
Ndodhet ne katin e 2-të të një pallati të ri me ashensor dhe të mirë-administruar.
Zotëron një vendodhje shumë të mirë, pasi ka dhe pamje nga rruga kryesore.

Ka sipërfaqe 100m2 dhe ofrohet së bashku me një post parkimi.
Eshtë i pajisur me certifikatë pronësie dhe i përshtatshëm për cfarëdolloj biznesi.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected].

Prona të ngjashme