JEPET ZYRE ME QIRA, NE ASTIR 450€ ASTIR, Tirana

Per Qira 450 €

Karakteristikat

  • ID: REA2799
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 50 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: 450 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet zyrë me qira në zonën e Astirit me një sipërfaqe neto 50m2 dhe me cmim tejet të arsyeshem për vetëm 450€.

Ambjenti ndodhet në një nga zonat me të mira të Tiranës dhe me qarkullim të lartë.

Eshtë i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika, parukieri, farmaci, studio ligjore, etj.

Ambienti është pjesë e një ndërtimi me shumë cilësi, i pajisur me kushtet e duhura për biznesin tuaj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected].