SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA IRFAN TOMINI Mbrapa karburant Kastratit, Big Market, Tirana

Per Shitje 85,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2801
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 60 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Refurbished
  • Cmimi: 85,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 mbrapa karburant Kastratit, Big Market, rruga Irfan Tomini me nje siperfaqe totale 60m2.
Apartamenti eshte i organizuar ne:

-1 Sallon se bashku me kuzhinen
-1 Dhome gjumi
-1 Tualet
- 1 Ballkon


Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe ofron kushte per nje jetese komode.
Ndodhet ne katin e 3-te, te nje pallati ekzistues por te mire adminstruar.
Zona eshte e qete, e paster dhe larg zhurmave .
Orientimi Jug-Perendim.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]