SHITET APARTAMENT 1+1, TIRANË, PALLAT I RI - DREJT PËRFUNDIMIT Rruga, Reshit Collaku, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2805
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 85 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 3300€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të kryeqytetit Tiranë.
Zotëron një sipërfaqe totale prej 84.6m2 dhe sipërfaqe neto 70.7m2.

Jepet i organizuar në:

1 sallon së bashku me kuizhinën
1 dhomë gjumi
1 tualet
1 ballkon

Pallati është i sapo-përfunduar, me ashensor dhe punime nga më cilësoret (parket, dyer, dritare dhe hidrosanitare).
Ndodhet ne nje godinë te mirë-adminstruar në një nga zonat më të frekuentuara të Tiranës.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme