JEPET ME QIRA NJËSI SHËRBIMI, TIRANË, GODINË E RE Rruga Reshit Çollaku, Tirana

Per Qira Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA2806
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 1113 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:New
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 14€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Jepet me qira njësi shërbimi me një sipërfaqe totale 1113 m2 dhe sipërfaqe neto 1012m2.

Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të kryqeytetit, Myslym Shyri - plot lëvizje, e njohur për atmosferën e saj të gjallë, e veshur me një sërë dyqanesh, kafenesh, restorantesh dhe butiqesh, duke e bërë atë një destinacion popullor si për vendasit ashtu edhe për turistët.

Ambienti ofrohet open space. Ka ndricim natyral edhe pse ndodhet në katin -1, është i pajisur me shkallë elektrike + ashensor.
Planimetria e tij e madhe është lehtësisht e përshtatshme për markete, klinika, fitness studio etj.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme