SHITET APARTAMENT 2+1, 173000€ Pranë Ambasadës Amerikane, Tirana

Per Shitje 173,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2809
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 73 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Refurbished
  • Cmimi: 173,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 pranë Ambasadës Amerikane, me një sipërfaqe neto 73 m2.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë, të një pallati ekzistues dhe ështe i organizuar në:

-1 Sallon së bashku me kuzhinën
-2 Dhoma gjumi
-1 Tualet
- 1 Ballkon

Apartamenti është i sapo- restauruar dhe ofron kushte jetese komode. Ka orientim Jug-Lindje.
Ndodhet ne nje godinë te mirë-adminstruar të pajisur me punime cilësore dhe hidrosanitare luksoze.
Zona eshte e pastër dhe e qetë.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme