SHITET APARTAMENT 3+1+2, GODINË E RE, DREJT PËRFUNDIMIT Don Bosko, Tirana

Per Shitje 1,750 €

Karakteristikat

  • ID: REA2812
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 116 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 1,750 €
  • Cmimi/m2: 1750€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament i tipologjisë 3+1+2 tek Don Bosko.

Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri 9 katësh të mirë - administruar .
Zotëron një sipërfaqe neto: 116.1m² dhe sipërfaqe bruto: 163.6 m². Eshtë i ndërtuar në këtë mënyrë:

• Dhomat e ndenjes:1
• Dhomat e gjumit: 3
• Tualete : 2
• Verandë : 1
• Kuzhine : 1

Prona diosponon dokumentacion të rregullt hipotekor! Apartamenti ka punime nga më cilësoret (parket, dyer, dritare dhe hidrosanitare) dhe zotëron ashensor.
Ai ështe pjesë e një ndërtimi me cilësi të lartë, drejt përfundimit dhe ka diellzim perfekt gjatë gjithë ditës.


Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme