Ambient Komercial me qera ne Rrugen Irfan Tomini. Rruga Irfan Tomini perball Deliorgjit, Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

  • ID: REA1799
  • Lloji i Prones: Commercial
  • Sipërfaqja:: 58 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 400 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Ambient Komercial me qera ne Rrugen Irfan Tomini. Ambienti disponon Siperfaqe 58m2 neto dhe 63m2 Bruto, eshte i pozicionuar ne rruge kryesore e cila ka qarkullim te larte. Ambienti mund te perdoret per Show Room , Zyre etje . Ambienti disponon sistem kondicionimi dhe aspirimi ne brendesi te saj plus nje tualet. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

  • School
  • View to River