Vile me qira/ shitje prane Komunes se Parisit. Komuna E Parisit, Tirana

Per Qira 4,500 €

Karakteristikat

 • ID: REA1802
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 610 m2
 • Dhoma: 6
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 4,500 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 4

Përshkrim

Vile me qera/shitje prane Komues se Parisit.

Vila ka siperfaqe 610 m2 eshte e ndertuar ne 4 kate plus ka dhe nje hapsire prej 415m toke rreth e rrotull saj.

Kati i pare i eshte dedikuar ambjenteve te mirmbajtjes dhe argetimit dhe nje pishine te vogel qe ndodhet ne oborin e saj;
Kati i dyte eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet oxhaku, kendi i gatimit, e cila lidhet dhe me veranden e viles.
Kati i trete i eshte dedikuar dhomave te gjumit .
Ne katin e katert eshte vendosur edhe nje pishine e cila mund te kalosh nje kohe relaksi dhe te shijosh kenaqesine qe te fal vetem pishina bashke me hidromasazhin qe ndodhet brenda saj. Eshte vile individuale nuk eshte pjese rezidence , kjo e ben me private.

Vila Disponon 2 pishina nje ne katin e pare dhe nje ne katin e fundit.

Vila disponon edhe 1 garazh dhe 6 poste te tjera parkimi brenda saj e cila e ben te mundur hapjen me e 2 portave me pult.


Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Police
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme