Apartament ne shitje 2+1 tek Pallati me Shigjeta. Pallati me shigjeta, Tirana

Per Shitje 92,700 €

Karakteristikat

  • ID: REA1803
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 113 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 92,700 €
  • Cmimi/m2: 820€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 tek Pallati me Shigjeta! Apartamenti ka siperfaqe totale113 m2. Organizohet ne sallon ndenjeje+ambient gatimi+2 dhoma gjumi ,2 tualete (me dritare) +2 ballkone.Apartamenti eshte i mire orientuar dhe ofron ndricim ne te gjitha dhomat.Apartamenti pozicionohet ne katin e 7.Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shum informacion na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email:[email protected]

Prona të ngjashme