Vile me qera ose ne shitje tek Rezidenca Kodra e Diellit. Kodra e Diellit, Tirana

Per Qira 3,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1806
 • Lloji i Prones: Villa
 • Sipërfaqja:: 491 m2
 • Dhoma: 5
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 3,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 5

Përshkrim

Vile per shitje dhe qira tek Rezidenca Kodra e Diellit. Vila ka siperfaqe 491.4 m2 dhe eshte e ndare ne 4 kate.

Cilesi te tjera:
-5 Dhoma gjumi;
-5 Tualete;
-2 Sallone;
-1 Kuzhine gatimi;
-1 Lavanteri;
-1 Dhome rrobash;
-1 Dhome Sauna dhe Jacuzzi;
-3 Veranda;
-2 Vende parkimi personal;
-Oborr dhe kopesht i personalizuar me pishine.

Vila eshte pjese e nje prej Rezidencave me te mira ne Tirane. Rezidenca Kodra e Diellit është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë, afër zonave kryesore të kryeqytetit, në ajër të pastër, gjelbërim dhe siguri absolute, për jetesë të shëndetshme dhe cilësi më të mirë jete për familjen.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit +355684073990 ose ne email: [email protected]

Tipare te zones

 • Alarm
 • Jacuzzi
 • Air Conditioning
 • Terrace
 • Garden
 • Games room
 • Gym
 • Swimming Pool