Ambjent komercial per shitje ne Qender ! , Tirana

Per Shitje 1,184,400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1807
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 423 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,184,400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Ambjent komercial per shitje ne Qender!

Ambjenti eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar me standarte bashkekohore . Ambjenti eshte open Space dhe ndodhet ne katin 0. Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , ka akses me rrugen kryesore e cila ka qarkullim te larte.

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • Police
 • School

Prona të ngjashme