Shitet Ambient Biznesi prane Amerikan 3 Rrruga"Bedri Karapici" perball Amerikan 3, Tirana

Per Shitje 48,412 €

Karakteristikat

 • ID: REA1808
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 51 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 48,412 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 0

Përshkrim

Ambient Komercial per Shitje prane Amerikan 3. Ambienti ndodhet ne nje zone shume te mir per investime . Ambienti ka siperfaqe 50.96 . Ambienti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , gjithashtu dhe nje mundesi me potencial investimi . Momentalisht prona eshte ne perfundim te ndertimit. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Shopping Center
 • Train Station
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme