Apartament me qera te Garda ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1811
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera te Garda ! Apartamenti eshte i organziuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dy dhomat e gjumit dhe dy tualetet . Apartamenti eshte kati i 3-te i nje pallati i cicli eshte i ndertuar sipas standarteve te larta bashkekohore dhe ofron siguri maksimale . Apartamenti eshte i mobiluar me firniture shume cilesore . Ne vleren e pulikuar jane te perfshira dhe taksat . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to Mountain