Restorant me Qira ne Qender te Tiranes rruga "Reshit Collaku", Tirana

Per Qira 1,800 €

Karakteristikat

  • ID: REA1818
  • Lloji i Prones: Bar / Restaurant
  • Sipërfaqja:: 200 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,800 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 dhe katin -1 te nje vile tre kateshe.
Kati 0 eshte i organizuar ne nje ambient open space dhe ne katin -1 ndodhen kuzhina, depo, magazine dhe dy tualete.
Restoranti ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe ne gjendje pune .
Ka akses te lehte ne rrugen Myslym Shyri prane Gjykates se Larte.Per me shume informcion kontaktoni ne nr: 0684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme