Apartament ne shitje 2+1 te Stacioni Trenit rruga "Reshit Petrela", Tirana

Shitur 165,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1821
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 119 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 165,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Stacionit te Trenit . Apartamenti ka siperfaqe totale 118.8m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon . Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh me orientim Lindje.

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ndertuar me standarte te larta dhe ofron siguri maksimale .

Apartamenti ofron mundësinë edhe të një post parkimi me vlerë extra.

Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontakto ne C.0684073990 ose [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme