Zyre me qera ne Bllok. Rruga Sami Frasheri, Tirana

Dhene me qira 550 €

Karakteristikat

 • ID: REA1824
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 100 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 550 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera ne Bllok. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 100m2 dhe ka ndarjen 2+1 brenda saj. Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi te viteve te fundit qe disponon te gjitha facalitetet e mundshme. Ambienti e ka vendndodhjen tek Rruga Sami Frasheri. Cmimi i publikuar i zyres eshte neto. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Police
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain