Apartament ne shitje 1+1 ne rrugen Bardhyl. Rruga Brdhyl, Tirana

Shitur 1,300 €

Karakteristikat

  • ID: REA1825
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 63 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 1,300 €
  • Cmimi/m2: 1300€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1 ne rrugen Bardhyl. Apartamenti ndodhet buze rruge ne nje pallat te ri teper cilesor.Apartamenti organizohet ne dhome ndenje sebashku me kuzhine, nje dhome gjumi si dhe nje tualet . Orentimi i apartamentit eshte Veri-Lindje, Veri-Perendim.Apartamenti ka gjithashtu dhe nje verande shume te bukur me hapsire 17.63 m2 .Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne: C.0684073990 E. [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme