Ambient Komercial me qira ne Qender. , Tirana

Per Qira 4,600 €

Karakteristikat

 • ID: REA1827
 • Lloji i Prones: Commercial
 • Sipërfaqja:: 200 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:New
 • Cmimi: 4,600 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient Komercial me qira ne Qender.Ambienti ndodhet ne katin e gjashte te nje prej qendrave tregtare me nje vendndodhje optimale per te zhvilluar biznesin tuaj . Ambienti ka siperfaqe 200 m2. Qendra eshte e ndertuar me standartet me te larta ne treg , cka e ben te kete qarkullim shume te larte dhe sukses te garantuar per te gjitha bizneset qe jane te vendosuara aty . Ambienti jepet me qera vetem per biznese kulinarie , si restorant , fastfood , etj . Per me teper informacon jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503642

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Historic area
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme