Apartament me qera ne afersi te Coin ! , Tirana

Per Qira 1,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA1828
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 120 m2
 • Dhoma: 3
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 1,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament me qera ne afersi te Coin ! Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhomat e gjumit , nga te cilat dhomat matrimoniale ka tualet te dedikuar . Living room ka nje pjese te fasades me xham e cila te mundeson pamje panoramike te qytetit . Apartamenti eshte i mobiluar me firnitura shume cilesore . Eshte pjese e nje pallati i cili eshte i ndertuar sipas standarteve bashkekohore i cili ofon siguri 24 ore dhe te gjitha facilitetet e nevojshme . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Airport
 • City Center
 • Shopping Center
 • Police
 • Hospital
 • Public Library
 • School
 • View to River