Apartament ne shitje 2+1 ne rrugen "Siri Kodra"! Rruga "Siri Kodra", Tirana

Per Shitje 98,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1832
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 82 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 98,000 €
  • Cmimi/m2: 1195€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 ne rrugen "Siri Kodra"!Apartamenti ka siperfaqe 82 m2 dhe organizohet ne sallon ndenjeje+2 dhoma gjumi+tualet--ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e trete ne pallat te ri ,i pajisur me ashensor.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion na kontaktoni ne C:0684073990 ose ne email: [email protected]

Prona të ngjashme