Vile per shitje dhe qira tek Rezidenca Kodra e Diellit. Kodra e Diellit, Tirana

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1833
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 340 m2
  • Dhoma: 4
  • Statusi:Used
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Vile per shitje dhe qira tek Rezidenca Kodra e Diellit. Vila ka siperfaqe 340 m2 dhe eshte e ndare ne kater kate. Ne katin zero ndodhet lavanteria, ne katin e pare ndodhet salloni i ndenjes i cili ka fasade xhami me dalje ne nje pishine te vogel me pamje nga Qyteti. Kendi i gatimit eshte pjese e dhomes se dites, nepermjet ketij kendi ka nje dalje ne nje oborr te vogel, pjese e kati te pare eshte dhe nje tualet. Nepermjet shkallve te brendshme ngjitesh ne katin e dyte dhe te trete. Ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi dhe dy tualete. Ne katin e trete ndodhet nje dhome gjumi ne forme papafingo. Vila disponon dhe garazh per parkim. Vila eshte pjese e nje prej Rezidencave me te mira en Tirane. Rezidenca Kodra e Diellit është kompleksi i banimit më i veçantë në Tiranë, afër zonave kryesore të kryeqytetit, në ajër të pastër, gjelbërim dhe siguri absolute, për jetesë të shëndetshme dhe cilësi më të mirë jete për familjen.
Vila disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin e telefonit +355684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme