Zyre me qera te Kompleksi Panorama ! , Tirana

Per Qira 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1835
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 193 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Zyre me qera te Kompleksi Panorama ! Zyra ka siperfaqe 193 m2 , eshte kati i 3-te , i nje pallati 16 katesh . Ambjenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites e cila ka dalje ne tarracen e apartamentit . Me pas kalohet te dy dhomat e tjera dhe tualeti . Ambjenti eshte i pershtatshem per te zhvilluar tipologji te ndryshme biznesi , per tu shfrytezuar si zyra etje . Vlera e qerase se ambjentit eshte me e ulet se vlerat e tregut . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0693503642/0684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School