Vile Elitare ne shitje ne Palase. Palase, DHERMI

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1845
  • Lloji i Prones: Villa
  • Sipërfaqja:: 432 m2
  • Dhoma: 5
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 3

Përshkrim

Vile Elitare ne shitje ne Palase.Vila ka siperfaqe ndertimi 432 m2 e ndertuar ne dy kate. Kati i pare ka siperfaqe 187m2 dhe kati i dyte ka siperfaqe 245 m2. Gjithashtu vila ka siperfaqe trualli 1000 m2. Vila per shitje ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale premium “San Nicolas” që po ndertohet në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare. Ky kompleks do te ofroj cilësinë, komoditetin, sigurinë, privatësinë, hapësira të bollshme dhe cfarë është më e rëndësishmja pozicionimin. Me një pamje ku ndërthuret deti dhe mali , uji I kristaltë dhe flladi I lehtë i Jugut."San Nicolas" ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) Per me shume informacion na kontaktoni ne +355684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones