Apartament ne shitje 1+1 ne Palase. Dhermi, DHERMI

Per Shitje Kontakto për cmimin

Karakteristikat

  • ID: REA1851
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 67.5 m2
  • Dhoma: 1
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: Kontakto për cmimin
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament ne shitje 1+1 ne Palase. Apartamenti ka siperfaqe 67.5m² i perbere nga nje dhome gjumi , tualet , plus livingroom dhe dalje ne ballkon me pamje fantastike nga deti. Apartamenti ndodhet ne katin perdhe dhe ofron nje siperfaqe oborri prej 100 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale premium “San Nicolas” që po ndertohet në Palasë, një prej fshatrave më të bukur të Rivierës Shqiptare. Ky kompleks do te ofroj cilësinë, komoditetin, sigurinë, privatësinë, hapësira të bollshme dhe cfarë është më e rëndësishmja pozicionimin. Me një pamje ku ndërthuret deti dhe mali , uji I kristaltë dhe flladi I lehtë i Jugut."San Nicolas" ka pjesë të tij dhe zona të përbashkëta për argëtim apo shërbime (ambiente tregtare, kënde lojrash për fëmije, kënde sportive, pishinë të përbashkët etj.) Per me shume informacion na kontaktoni ne +355684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones