Zyre me qera ne zonen e Ali Demit ! , Tirana

Per Qira 4,200 €

Karakteristikat

 • ID: REA1854
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 350 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 4,200 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera ne zonen e Ali Demit ! Zyra eshte pjese e nje ndertimi te ri i cili eshte ndertuar sipas standarteve te larta Europiane .Zyra eshte e ndare ne disa ambiente me mure te cilet kane mundesi per tu ndryshuar dhe pershtatur sipas kerkeses se klientit . Zyra eshte e investuar me sistem kondicionim dhe aspirimi . Vlera e publikuar eshte bruto . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990

Tipare te zones

 • Airport
 • Shopping Center
 • School