Zyre me qera te Kullat Binjake ! , Tirana

Per Qira 4,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1859
 • Lloji i Prones: Office
 • Sipërfaqja:: 222 m2
 • Dhoma: 0
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 4,000 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Zyre me qera te Kullat Binjake ! Zyra ka siperfaqe 222 m2 . Eshte e organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhjete ambjentet e tjera , dy tualetet dhe kuzhina . Zyra ka orientim Jug-Lindje , i cili e ben te jet me ndricim natyral gjate gjithe kohes . Ne vleren e publikuar jane te perfshira dhe kostot e administrimit . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:0684073990/0693503645

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Train Station
 • Hospital
 • School
 • View to Mountain