Apartament ne shitje 2+1 prane Fushes Aviacionit. Rezidenca Turdiu, Tirana

Per Shitje 1,000 €

Karakteristikat

 • ID: REA1860
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 102 m2
 • Dhoma: 2
 • Statusi:New
 • Cmimi: 1,000 €
 • Cmimi/m2: 1000€/ m2
 • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 prane Fushes Aviacionit. Shitet apartamenti tek Kompleksi Turdiu tek Fusha e Aviacionit, ne nje prej zonave të Tiranës në zhvillim të favorshem kohët e fundit . Apartamenti ka siperfaqe neto91m2 dhe siperfaqe totale 102.48m2. Organizohet ne nje sallon ndenje+ kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualet dhe 1 ballkone. Apartamenti eshte i mire orientuar dhe ofron ndricim gjate gjithe dites. Pozicionohet ne katin 5 te nje objekti ne ndertim e siper te paisur me ashensor. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, kontaktoni ne: 0684073990 ose E. [email protected]

Tipare te zones

 • Hospital
 • School
 • View to Mountain

Prona të ngjashme