Ambient per zyre me qera prane Rruges se Elbasanit. rruga Mustafa Matohiti, Tirana

Per Qira 3,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1871
  • Lloji i Prones: Office
  • Sipërfaqja:: 223 m2
  • Dhoma: 0
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 3,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Ambient per zyre me qera prane rruges se Elbasanit. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te paisur me ashensor dhe ka siperfaqe 223m2. Zyra eshte e organizuar ne nje sallon ndares, pese ambiente pune dhe dy tualete. Eshte totalisht e investuar duke ofruar mundesine e nje ambienti teper komod. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te ferkuentuarat dhe ofron akses te lehte me institucione te rendesishme. Per me teper informacion kontaktoni ne numrin e telefonit +355684073990 ose ne email: [email protected]

Vendodhja e prones

Prona të ngjashme