Apartament ne shitje 2+1 ,ne Porcelan! , Tirana

Per Shitje 98,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA1883
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 101 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Under Construction
  • Cmimi: 98,000 €
  • Cmimi/m2: 980€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1,ne Porcelan! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2,e cila oragnizohet ne sallon ndenjeje--2 dhoma gjumi-2 tualet-ballkon.Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te reja ne ndertim ne kete zone,me punime shume cilesore dhe bashkohore.Pallati perfundon ne dhjetor '23 .Per me shume informacion na kontaktoni ne C.0684073990 ose [email protected]

Prona të ngjashme