Apartament ne shitje 2+1 prane Kopshtit Botanik. , Tirana

Per Shitje 125,280 €

Karakteristikat

  • ID: REA1899
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 104 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 125,280 €
  • Cmimi/m2: 1200€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Apartament ne shitje 2+1 prane Kopshtit Botanik ne nje prej zonave të Tiranës në zhvillim të favorshem në kohët e fundit . Apartamenti ka siperfaqe 104.4m2. Organizohet ne nje sallon ndenje+ kuzhine dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkone. Apartamenti eshte i mire orientuar dhe ofron ndricim gjate gjithe dites. Pozicionohet ne katin e pare te nje objekti i pajisur me ashensor. Per me shume informacion dhe per te vizituar kete prone, kontaktoni ne: 0684073990 ose E. [email protected]

Prona të ngjashme