APARTAMENT 2+1 PËR SHITJE , KODRA E DIELLIT Kodra e Diellit, Tirana

Terhequr 85,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2345
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 127 m2
  • Dhoma: 2
  • Statusi:Used
  • Cmimi: 85,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Apartamenti jepet për shitje, pranë "Eleonorës", tek Kodra e Diellit.

Me një sipërfaqe totale prej 127m2, apartamenti organizohet në:
-2 dhoma gjumi;
-1 tualet;
-1 sallon ndenje së bashku me këndin e gatimit.

Apartamenti jepet i mobiluar dhe ndodhet në katin e 5-të të një pallati të ri pa ashensor.
Disponon dokumentacion të rregullt.

Për më tepër informacion mund të na kontaktoni në 0684073990 ose mund të na kontaktoni në [email protected]

Prona të ngjashme