Apartament tek Kodra e diellit rruga Bill Klinton, Tirana

Per Shitje 157,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2136
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 140 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 157,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 1

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit.
Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje sallon, kuzhine,2 tualete dhe ballkon.
Gjendet ne katin e 6. Eshte totalisht i investuar. Perfshin nje post parkimi.
Dokumentacion te rregullt.
Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne 0684073990

Prona të ngjashme