SHITET APARTAMENT 3+1, KODRA E DIELLIT 2 Rezidenca Kodra e Diellit, Tirana

Per Shitje 220,000 €

Karakteristikat

  • ID: REA2255
  • Lloji i Prones: Apartment
  • Sipërfaqja:: 213 m2
  • Dhoma: 3
  • Statusi:New
  • Cmimi: 220,000 €
  • Cmimi/m2: 0€/ m2
  • Tualet: 2

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 213 m2 dhe organizohet në:

-3 Dhoma Gjumi
-2 Tualete
-1 sallon së bashku me këndin e kuzhinës
-Verandë të bollshme.

Apartamenti është i orientuar nga Jug-Lindja dhe gjendet në një nga rezidencat më të preferuara të Tiranës, për stilin cilësor të jetës.

Për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni në: 0684073990 ose në email: [email protected]

Prona të ngjashme