Apartament me qera te Rruga e Kavajes ! , Tirana

Per Qira 400 €

Karakteristikat

 • ID: REA1912
 • Lloji i Prones: Apartment
 • Sipërfaqja:: 70 m2
 • Dhoma: 1
 • Statusi:Used
 • Cmimi: 400 €
 • Cmimi/m2: 0€/ m2
 • Tualet: 1

Përshkrim

Apartament me qera te Rruga e Kavajes ! Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni . Me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti . Apartamenti eshte pjese e nje pallati te ri i ndertuar sipas standarteve Europiane . Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre komode . Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne C:684073990

Tipare te zones

 • City Center
 • Shopping Center
 • Hospital
 • School

Prona të ngjashme